Hlasuj v soutěži Nej úsměv členů TP ☺..

°°..V neuvěřitelném světě..°° 4. díl

3. srpna 2010 v 16:22 | Nia*Nici [Nicooletka] :-* |  * V neuvěřitelném světě *
v neuvěřitelném světě
For blog-about-twilight.blog.cz

By Nia*Nici [Nicooletka] :-*

Díl 4.
- S názvem Kanada.Tím krásným stříbrným Ferrari jsme dojeli až k přístavu. Byli jsme tam za pár hodin.. Kuba se mnou za celou cestu nepromluvil ani slovo. Tam už na nás čekala loď, podobná lodi Titanic.. Ferrari naložili taky, nevěděla jsem, že je to jejich auto.
Kuba se mnou nepromluvil ani na lodi, nechápu proč. Zato jeho mám pořád do mě něco hustila.
Po několika dnech už jsem viděla v dálce pevninu. Kanada. Konečně.
"Tak co? Co říkáš, Kanada. Tvoje budoucí bydlení."
"Ty už se mnou mluvíš?"
"Asi jo.."
"Proč jsi se mnou nemluvil?"
"Nech to plavat.. Tak co? Líbí? Jsi spokojená?"
"Hm.. Není to špatné. Cítím to v krvi, že tady si zvyknu žít napořád.. Děkuju, Kubo." Podívala jsem se na něj. Teď to pro mě byl víc než kamarád. Teď to pro mě byl brácha. Cítila jsem pocit štěstí. Po dlouhé době. Po více, než třech týdnech jsem zase šťastná.
Dopluli jsme do přístavu.. Kuba poděkoval známému, naložili jsme kufry do auta, nasedali jsme a jeli do města. Čeká nás ještě dlouhá cesta autem. Dawson je úplně na druhém konci Kanady. Jakub spal celé odpoledne v autě. Usoudila jsem, že se prospím taky. I když jsem spala na lodi, byla jsem jaksi vyčerpaná. Bylo něco kolem půl desáté večer, když jsem se vzbudila. Překvapilo mě, že sedím vzadu sama. Podívala jsem se dopředu a Kuba řídil. Jeho matka spala na předním sedadle. No paráda. Co budu celou noc dělat? Vůbec se mi nechce spát.
"Kubo?" zašeptala jsem,abych nevzbudila jeho matku.
"Ano? Nešeptej, ona se nevzbudí.."
"Aha.. Jak jsme daleko?"
"No, asi tě moc nepotěším, jedeme teprve třináct hodin."
"Aha.. No, já bych radši viděla mapu, protože podle času to asi neposoudím.."
"Za pár minut budeme ve městě Schefferville. Pak ti to na mapě ukážu. Budu muset zastavit, mám celkem hlad. A matka říkala ať ji vzbudím až tam dojedeme. Kdyžtak si přesedneš dopředu aby se matka mohla prospat líp vzadu, jestli ti to nevadí.."
"Vůbec ne.. Ale.. Potřebovala bych se projít. Mám totálně ztuhlé nohy.. No a pravda.. Taky bych něco snědla.."
"To si myslím. Spala jsi deset hodin vkuse, a to nepočítám celou noc na lodi. A taky jsi nic od té doby nejedla, musíš mít hroznej hlad." Smál se. Kývla jsem. Za pár minut jsme dojeli do Schefferville. Zašli jsme si na jídlo do non-stop fast foodu. Vzali jsme si všechno do auta a pomalu jeli. Zbytek noci jsme s Kubou prokecali. Když začlo svítat, vůbec se mi nechtělo spát. A Kubovi taky ne. I když ho jeho matka stále napomínala, tak se nenechal a řídil dál. Kolem poledne jsme se zastavili ve městě Cochrane, pokračovali jsme a zastavovali ve městech: Nakina, Winnipeg, Calgary, Edmonton, Peace River a Dease Lake. Pak už jsme nezastavili, až v Dawsonu u velké vily. Přemítala jsem, jestli tady bydlí moji prarodiče, nebo Kuba. Ale když jsem viděla velký nápis na ceduli "Rathbone's villa" pochopila jsem, že tady bydlí Kuba. Vyložil jejich věci, pokynul mi abych zůstala v autě. Pak nasedl do auta a rozjel se. Pak jsme dojeli k malému domečku. Cedule s nápisem "Old Lautners" mi přesně řekla, že tady bydlí "staří Lautnerovi", což jsou moji prarodiče.
"Kubo..Já nevím jak ti poděkovat, co ti mám říct..Já.."
"Neříkej nic.." usmál se na mě. Naklonil se ke mně a začal mě líbat.
"Děkuju." Usmál se ještě jednou, oči mu zářily. Podívala jsem se na klakson a prudce zatroubila. Babička vylezla ze dveří.
Široký úsměv na tváři a rychlou chůzí se "nebezpečně"blížila k autu. Kuba mezitím vyskočil a už bral moje kufry z kufru.

Města jsem hledala v atlasu xD..Takže se nedivte, že je to od sebe třeba moc daleko, kdo to znáte xDD.. Ale v atlase ze školy nejsou malé města..xDD Takže tak..;)

Pište komenty :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vAmpiReE girL <3 aFf♥ vAmpiReE girL <3 aFf♥ | Web | 3. srpna 2010 v 16:32 | Reagovat

mm tk uvidíme nějakouklikajdu ti vyrobim x)

2 Minnie_von_Diversion <3 Minnie_von_Diversion <3 | Web | 3. srpna 2010 v 20:35 | Reagovat

páni, už se těšim na další díl =)

3 vAmpiReE girL <3 vAmpiReE girL <3 | Web | 4. srpna 2010 v 9:39 | Reagovat

áha mnoo tk to je jedno stejně se chystám udělat elite top atd .. :D:D

4 vAmpiReE girL <3 aFf♥ vAmpiReE girL <3 aFf♥ | Web | 4. srpna 2010 v 12:37 | Reagovat

čaU .. helej obíhám a hlavně ti chci říct o tomhle článku affs .. přečti si ho pls na http://vampire-power.blog.cz/1008/okolo-affs-3 ... a respektuj to pls ♥ .. neber to jako rozkaz ale jako prosbu x)

5 vAmpiReE girL <3 aFf♥ vAmpiReE girL <3 aFf♥ | Web | 4. srpna 2010 v 13:11 | Reagovat

áhOj x)
obíhám x)
.. a při tom tě chci pozvat na zítřejší den s rozbřeskem x) pokud se mi ten den a ty plány s tím nějak neskomplikují tk bych byla ráda kdybys přišla .. více info o tom máš na http://vampire-power.blog.cz/1008/a-lot-of-time-with-breaking-dawn-3 x) doufám že to výjde a ty příjdeš x)

6 Vickki Vickki | Web | 4. srpna 2010 v 15:45 | Reagovat

Ahoj, díky Ti moc.
ale do tý píčoviny se fakt nepřihlásim..sorry :D :D fakt bych ti ráda pomohla :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama