Hlasuj v soutěži Nej úsměv členů TP ☺..

°°..V neuvěřitelném světě..°° 9. díl

19. srpna 2010 v 20:39 | Nia*Nici [Nicooletka] :-* |  * V neuvěřitelném světě *
v neuvěřitelném světě
for blog-about-twilight.blog.cz

by Nia*Nici [Nicooletka] :-*

díl 9.
s názvem Napoprvé to nevyšlo.


Seděla jsem na pohovce a brečela. Nemluvila jsem. Nebyla jsem schopná slova. Kuba seděl vedle mě držel mě kolem pasu a druhou rukou mě hladil po vlasech.
Děda pochrupoval v ložnici a babička šla mezitím do obchodu. Obchod je odsud prý daleko. Asi dva kilometry. Pěšky.
"Sáro, já, měl jsem to vypnout? Omlouvám se, neměl jsem tě poslechnout, abych to nepřepínal." On si to ještě vyčítá? Já řekla aby to nepřepínal..
"Aspoň se na mě podívej, prosím.." to jsem dokázala. Dokázala jsem otočit hlavu. Byl smutný. Měl bolest v očích. Proč? Soucítí se mnou? Nebo je v tom něco jiného?.. Má krásný voči. Krásně se na mě dívá.Proč to dělá? Chce mě přivést na jiné myšlenky? Naklonil se ke mně a pošeptal: "Promiň." Zavřela jsem oči. "Neomlouvej se." Potichoučku jsem mu odpověděla zlomeným hlasem a opřela si hlavu o jeho rameno, dokud se nestačil odklonit. Dlouchou chvíli sme takhle seděli, pevně jsme se objímali a mě klouzaly po tváři další slzy.. Lehce se vykroutil z mého pevného objetí. Viděla jsem strach v jeho očích. Strach? Ano, myslím, že je to strach…. Ale je tam i něco jiného.. Možná panika.. Zacímco uvažuju co vidím v jeho očích, tak se ke mně pomalu a s velkou rozvážností přibližuje. Chce udělat co si myslím? Jak mám reagovat? Lehce se dotkl mých rtů. Chvilinku vyčkává na moji reakci. Ale zřejmě čekal krátce, nebo si myslel, že to nemá dělat? Odklonil se.
"Proč…?"
..::KUBA::..
Dotkl jsem se jejích dokonalých rtů. Ale uvědomil jsem si. To přece nemůžu dělat.. Odklonil jsem se od ní.
"Proč…?"
"Promiň.." Sklopil jsem oči..
"Za co?" tázavě jsem zvedl oči.
"Ty nejsi naštvaná?"
"Měla bych být?"
"No, já.. Nevím..." Teď sklopila oči Sára.. Jsem rád, že se to stočilo někam jinam a že komunikuje, ale teď jsem si to vyloženě posral. Křenil jsem se na podlahu. "Tobě by to nevadilo?" musel jsem se zeptat..
"Proč by mi to mělo vadit?" tázavě jsem zvedl oči zase k ní. Proč mi to dělá? Proč se na mě tak dívá? Znervózňuje mě to..
"Nevím.." zlomil se mi hlas.. Paráda! Ale.. Co jsem to slyšel? Ona si.. Povzdechla? A.. Opřela si hlavu o moje rameno?.. Teď jsem si povzdychl já..
Crr, crr. Kterej kretén mi to kazí? Už dost, že sem se s ní málem líbal, já debil si to poseru, a teď mi to posral někdo jinej..
"Promiň, Kubi, musím tam zajít.." řekla sklesle, jakoby jí to taky vadil, že to někdo překazil.. Zvedli jsme se naráz, šel sem s ní ke dveřím, ale na verandu jsem nešel. Pouze jsem poslouchal.
"Čau.. Ne, nejdu, promiň… Víš, nemám náladu.. Dovnitř?.. Není nikdo doma a.. Mám tu nepořádek.. Babička říkala že nemám pouštět domů cizí lidi.." to byl sarkasmus? "Běž za Bárou… Jasně, jasně… Sorry…! Jo, bože.. Příště.. Hojky.."
"Kdo to byl?" zeptal jsem se jak vešla do kuchyně.
"Roman." Zakřenil jsem se.
"Co tu chtěl?" hnusně se na mě podívala.
"Chtěl jít ven.. Ale poslala jsem ho.." tak to teda asi ani hovno.. Nikam ho neposlala… "Za Bárou."
"Hm, aha.. Říkal ti někdy, že se nesnášíme?" ještě abysme se měli rádi.. Jsme nepřátele už od přírody.. Ale tenhle mi nevoněl nikdy.. A když mi nedávno matka vyprávěla otcovy příběhy, asi chápu proč. Hm.. Že bych jí o tom pověděl..? Aby se ho bála..? Sakra..! To jsou myšlenky..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Vlkodlaci vs Upíři..?

Vlci ♥ 48.5% (16)
Vampires :-* 30.3% (10)
Oboje xP 21.2% (7)

Komentáře

1 barushka22 barushka22 | 19. srpna 2010 v 21:05 | Reagovat

mmm =D

2 Minnie von Diversion Minnie von Diversion | Web | 20. srpna 2010 v 9:42 | Reagovat

skoda ty pusy, ten kluk je proste... no nemam slov =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama