Hlasuj v soutěži Nej úsměv členů TP ☺..

°°..V neuvěřitelném světě..°° 27. díl

10. září 2010 v 18:34 | Nia*Nici [Nicooletka] :-* |  * V neuvěřitelném světě *
v neuvěřitelném světě
For blog-about-twilight.blog.cz

By Nia*Nici [Nicooletka] :-*

Díl 27.

- S názvem Poslední kapka.


"Když tě.. Opojí.. Tak už tě.. Nikdy, NIKDY, neuvidím.. Leda že bys.. Požádala Rom.. Ne."
"Moment.. Řekni to narovinu, nenapínej. Pochopila jsem, že tady jde o krk, ale.. Narovinu."
"Proč ses chtěla zabít?" vyhýbal se odpovědi.
"Abych.. Byla s tebou." Nejspíš to nepochopil, tvářil se zajímavě, ale nezapomněla jsem na to první..
"Co?"
"Když jste se tam porvali s Romanem, teda jestli jste se rvali, tak jsem si myslela, žes to.. Nepřežil.. Chtěla jsem jít za tebou.. Do nebe. A tam už bysme mohli být navěky spolu." Nechápu, kde se to ve mně vzalo.
"Prakticky už tady nejsi.."
"Co?" pro změnu jsem nechápala já.
"Když tě odpojí, tak už tady nebudeš, chápeš? To jen ty stroje tě drží naživu!" vykulila jsem na něj oči.
"To jako myslíš vážně?"
"Já nechci, aby to tak bylo.." stejně už tady nechci být.. Ať to udělají co nejrychleji.. Ať už je to za námi.. Mohla jsem už být se svými rodiči..
"Proč to ještě neudělali?" tohle ho zranilo. Viděla jsem bolest v jeho očích..
"No.. Oni můžou udržet člověka na živu pět týdnů.. Pokud nenajdou způsob jak ho léčit. Oni si mysleli, že to dokážou.. Ale.. Dnes je to.."
"Pět týdnů?"
"Jo.. Ale Sáro, nedovol jim to, prosím! Víš, že jsem naživu, teď už musíš zůstat.."
"Ne. Kubo.. Já.. Já jsem věděla proč to dělám. Měla jsem dokonalý plán. Ale to auto všechno pokazilo. A teď se mi konečně ten plán dokončí.. A já nechci, aby se na tom cokoliv měnilo. Odpusť mi to, prosím."
"Omlouvám se slečno, ale tady návštěva musí jít."
"Já chci, aby tady zůstal. Až mě odpojíte, chci, aby byl vedle mě, prosím!" jeden lékaři si vyměnili dlouhý pohled, nakonec kývl a odpověděl..
"Tak dobře." Chytla jsem Kubu za ruku.
..::KUBA::..
"Omlouvám se slečno, ale tady návštěva musí jít." Přišel doktor a podíval se na mě. Ještě ne, prosím..
"já chci.. aby tady zůstal." Cože?? "Až mě odpojíte.. chci.. aby.. Byl vedle mě.. PROSÍM!" jeden doktor se podíval na druhého. Nakonec přikývli a ten jeden odpověděl, že dobře. Sára mě chytla za ruku. Díval jsem se jí do očí. Dlouho mlčela, podívala se na přístroj vedle ní. Koutkem oka jsem zahlídl jak doktor ťuká do tlačítek. Neuvědomil jsem si, že mi teče po tváři jedna slza za druhou. Sára se zase podívala na mě. Cítil jsem jak pozvolna povoloval její stisk ruky. Její srdce ztěžka bilo. Za deset vteřin zapumpovalo stěží dvakrát. Viděl jsem, jak pomalinku oddechovala. Dlouhou půlminutu se na mě dívala, pomalinku se jí zavřely oči a zase se otevřely, jako kdyby ještě nechtěla odejít, jakoby se tomu bránila. Stiskl jsem ji. Tekly jí slzy z očí.. Věděla, že to neměla dělat. Mě to ublížilo, už to nebudu nikdy já. Půl mého já právě umírá.. A já s tím nemůžu nic dělat. V místnosti nebyli žádní doktoři, byla tam jen Sára a já. Sára, která tady brzo nebude. Která se brzy setká se svými rodiči. Sára, která se na mě dívá.. Z posledních sil se nadechla, jakoby chtěla něco říct, ale už nemohla, neměla na to sílu. Zase vydechla. Ale znovu se nadechla. Prosím, ať to není ten poslední nádech. Ještě ne.
"Sáro, poslouchej mě, prosím, miluju tě, vždycky budu. Nikdy nikoho nebudu milovat víc než tebe, vím, že to chápeš, prosím, řekni ještě něco, PROSÍM!" zase se nadechla, ale nemá sílu na to, aby řekla jediné písmenko. Prosím, ať znovu nalezne tu sílu, alespoň, kousíček, ždíbek síly, aby mi mohla ještě říct, aby její poslední slova nebyly ' chci aby byl vedle mě, prosím'.. Ještě jednou se nadechla..
"Miluju tě, promiň.." řekla z posledních sil, pak už jsem neslyšel tep.. Nic.. Tohle byl poslední nádech, poslední kapka..
..::KONEC::..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 barushka22 barushka22 | Web | 10. září 2010 v 20:20 | Reagovat

=( Brouku to je strašne =((

2 Minnie von Diversion <3 Minnie von Diversion <3 | Web | 26. září 2010 v 19:24 | Reagovat

jak mu to mohla udělat?!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama