Hlasuj v soutěži Nej úsměv členů TP ☺..

Říjen 2010

»Výlet zvaný Slovakia« 3!

21. října 2010 v 19:37 | Nia*Nici [Nicooletka] :-* |  * Výlet zvaný Slovakia *
»Výlet zvaný Slovakia«
Díl 3.
-S názvem Dá se tomu říkat žárlivost, když se spolu znají pár minut?


»Výlet zvaný Slovakia« 2!

20. října 2010 v 19:12 | Nia*Nici [Nicooletka] :-* |  * Výlet zvaný Slovakia *
»Výlet zvaný Slovakia«
díl 2.
- S názvem Slovensko, bráchanec, to bude OK.

Tyjo lidi.. Co se děje? :(

20. října 2010 v 19:01 | Nia*Nici [Nicooletka] :-* |  * About Nothing *
S blogem to jde nějak z kopce.. :( Ani jeden koment, ani jeden jediný koment.. :( To je na pi*u.. :( Už musím být sprostá.. :( Já na něj vůbec nemám čas, to se omlouvám.. :( Ale za celou dobu, že by NIKDO neměl čas? :( od 6.října? :( no, vidím to na přenastavení.. o twilight tu toho stejně moc nemám, max. tak fotky.. takže to možná předělám na příběhy.. no nevím.. každopádně teďka vám sem jdu dát druhý dílec.. :)

»Výlet zvaný Slovakia « 1!

6. října 2010 v 20:30 | Nia*Nici [Nicooletka] :-* |  * Výlet zvaný Slovakia *
»Výlet zvaný Slovakia«
1.díl
-s názvem Odjíždíme.-

New povídka.. Na krátké díly.. :) »Výlet zvaný Slovakia«

6. října 2010 v 20:26 | Nia*Nici [Nicooletka] :-* |  * Výlet zvaný Slovakia *
Takže.. Mám tu new story.. Ještě z dovči :D..
Info: Parta holek jede z Prahy do Bratislavy na chatu rodičů jedněch dvojčat z party. Z pohledu jednoho z dvojčat, Izabely, je psaný celý příběh. Na chatu je má odvézt bratránek těch dvojčat, ale protože bratránek, Igor, nemá čas, tak pro ně zajede jeho kámoš a taky člen Igorovy kapely, Roman. Doveze je k Igorovi domů, tak se děvčata seznámí s celou kapelou. Později jim Roman představí členy ještě jedné kapely, se kterou částečně hraje. Některé holky z party se s kluky seznámí až moc blízko. Proto také nastanou vážné problémy ve vztazích kluků. Děvčata tam mají zůstat 3 týdny a pak je má Igor odvézt domů. Ale stane se vážný problém s autem a na druhé nejsou peníze. Holky tedy budou muset zůstat na Slovensku dýl. Vyřeší Igor problém s autem a odveze holky domů, nebo se to bude muset vyřešit jinak?.. Mezitím si budou muset ještě kluci vyřešit problémy se svýma holkama. Bude to jako dřív, nebo to bude zamotané čím dál tím víc a budou tam jen tamé hádky, nebo se to nějak vyřeší, úplně všechno do puntíku?
Na tyhle otázky naleznete odpovědi v příběhu »Výlet zvaný Slovakia«! Tak čtěte, doufám, že vás bude bavit :)


Zas omluva.. :(

3. října 2010 v 22:58 | Nia*Nici [Nicooletka] :-* |  * About Nothing *
Já vím, já vím.. :( Zas omluva.. :( Už mě to taky pořád dokola nebaví..Ale ani tyhle výkendy nejsou volné.. Máme tu "Krmáš" (Pouť), navíc zítra ředitelské volno (protažený víkend, díky krmaša, jako jaždý rok), takže jako s prachama se můžu rozloučit.. A navíc, dneska jsem si koupila upe fajné tričko :D

Popis: Ručičky na kozách :D :D, nápis "Koukat můžeš, ale nesahat!" :D :D :P
Barva trička: Černá
Barva potisku: Růžová
Velikost: L (Trochu v něm plavu no :D)
Cena: 100,- Kč

Tky už mám postaráno o dárky na Vánoce :D Jsem šílená, což? :D Rodičům.. Taky trička..:D
"Nejlepší TÁTA na světě" a "Nejlepší MÁMA na světě" .. A co vy, už taky nakupujete na Vánoce? :) Někdo si říká je brzo.. Jenže teď je možná "nejvyšší čas" ať to není všecko na poslední chvíli.. :P a to nemám ráda.. ještě něco bráchovi a sečteno podtrženo :D

No, tak asi pojdu spát.. Etě fíílmek.. Nejspíš "Hele vole, kde mám káru?" ptž nwm co jinýho zapnout.. :D.. No, takžé pá, možná tu ještě zahlídu, pokud neusnu.. A budu se aspoň snažit tady zase zítra zamířit.. Ikdyž silně pochybuju, že budu stíhat..