Hlasuj v soutěži Nej úsměv členů TP ☺..

»Výlet zvaný Slovakia « 1!

6. října 2010 v 20:30 | Nia*Nici [Nicooletka] :-* |  * Výlet zvaný Slovakia *
»Výlet zvaný Slovakia«
1.díl
-s názvem Odjíždíme.-


"Romano, pohni kostrou, nebo nám to ujede!" Křičela jsem na sestru, No jo, zase jí to trvá. By mě zajímalo, co v té koupelně pořád dělá. Mě to tam zabere nanejvýš 20 minut.
"Už jdu.." odfrkla.
"Štvu na tebe.. Už nečekám. Jedu sama." Naštvaně jsem pobrala tašky s věcmi a šla jsem k autu. Mít dvojče není nejlepší. Zvlášť, když ta druhá má úplně stejný styl. Vzala jsem klíče od naší káry. No, naší.. Mojí, protože Romana nemá řidičák. Otevřela jsem kufr a nastrkala tam cestovky. Sedla jsem za volant. Ještě 5 minut počkám. Vlaky mívaj spoždění.
"Počkej, už běžím!" Volala na mě sestra ze dveří, s klíčema v ruce. Málem jsem ujela bez klíčů na chatu. No to by bylo. Mezitím si sestra naložila kufry do kufru a nasedla vedle mě.
"No Izabelo! Vzala sis moje tričko?!" zvýšila na mě hlas.
"A co má bejt? Ty máš taky moji sukni.. Hm.. A legy..?" Podívala se stranou. Ušklíbla jsem se a vyjely jsme. Na vlakáči už čekala naše parta. Jana v čele, za ní hned Nikoleta a Linda.
"Kristýna bude nastupovat v Ově.." sdělila Sára, které jsem si ani nevšimla.
"Můj otec tu hned bude, holky. Lii je vždy k službám." Linda se nám stará o srandu. To je takový náš smíšek. A už to začíná.. Chechtáme se na nádru jak malé.
"Dobré ráno děvčata, Izi? Kde máš auto? Lii mě zaúkolovala. Auto bude u nás." Najednou tu stál pan Šaloun.
"Děkuju. Hele už nám to jede. Tak my musíme." Podívala jsem se na toho vysokého chlapa vedle sebe, podala jsem mu klíčky od auta, vzala jsem svoje věci a nastoupila jsem do vlaku. Holky mě následovaly. Budeme tři týdny na Slovensku, na chatě našich rodičů. Naštěstí nemůžem přijet domů dřív, páč cesta do Práglu je náročná a drahá, takže nás z5 poveze náš bráchanec Igor. Slyšela jsem, že má nějakou kapelu, takže když to bude nutné, budem muset jít na jejich konc. Vlak se rozjel a přišel průvodčí.
"Dobrý den, slečny, jízdenky prosím." Podaly jsme mu jízdenky, on je zkontroloval, podal z5, popřál příjemnou jízdu až do Braťky a odkráčel.
"Mě se chce spát. Já asi zavřu oko. Neva?" Řekla jsem a na důkaz jsem zývla. Holky kývly, souhlasily, že budou potichu, ale to mi bylo hned jasné, že to nedodrží. Usla jsem za chvilku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Vlkodlaci vs Upíři..?

Vlci ♥ 48.5% (16)
Vampires :-* 30.3% (10)
Oboje xP 21.2% (7)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama