Hlasuj v soutěži Nej úsměv členů TP ☺..

»Výlet zvaný Slovakia« 2!

20. října 2010 v 19:12 | Nia*Nici [Nicooletka] :-* |  * Výlet zvaný Slovakia *
»Výlet zvaný Slovakia«
díl 2.
- S názvem Slovensko, bráchanec, to bude OK.


Vzbudila jsem se až v Bratislavě.
"Izabela, počúvaš ma?" začla se smát Krista. Jediná slovenka z naší party.
"Ak že sa volá ten tvoj bráchanec?"
"Ahojký.. Ani mě nenecháte vyspat se. Proč se nezeptáš Romany? Je to i její bráchanec." Romana mi odpověděla sama - začla chrápat. "Aha. Vím. Minule jsme budily ji." Začla jsem se smát při vzpomínce na náš výlet do Zoo. Jsme praštěné. Je nám brzo 20 a my vymetáme Zoo. Ostatní holky si na to zřejmě taky vzpomněly.
"Mám nápad!" ožila Nikoleta. "Kam ten vlak jede po Bratislavě?"
"Košice, myslím, proč?" zeptala se Jana, ale zajímalo to všechny.
"No, že by jsme Romču poslaly do Košic, ale ona by o tom nevěděla, chápete?"
"Hmm…Dobrý nápad!" pochválila jsem ji.
"Chápete to?" zeptala se nechápavě Sára. Všechny zakroutily hlavou, kromě mně, Nik a mojí sestry, protože ta zrovna spala.
"Ne, ne. Jo, guláš? Ten jo, ale chobotnici ne." Všichni vyprskli smíchy. Sestra mluví ze spaní. Ale o jídle ještě nikdy.
"Pošlem ji do Košic na chobotnici." Začla jsem se pěkně řehtat. "No, Nik to myslela tak, že ji nebudem budit. Ať se projede." Už to pochopily i ostatní. Škoda že se sestra za pár minut probrala. Už jsme stály na nádru a čekaly jsme na bráchance, když se tam objevil vysoký, černovlasý kluk..
"Ahojky, baby, Myslel som, nieste sesternicije Igora Belaje?"
"Jo, jak to víš?"divila jsem se.
"Som Roman Birkuš. Mal som pre vás zabehnúť. Igor nemá čas. Len mezi rečú, som kytarista The Paranoid. Aby ste chápali." Zatímco mluvil, střídavě se díval na mě a na moji sestru.
"To je fajn, že nás poveze takovej.. Hezkej kluk. Konečně někdo. Igor jezdí moc předpisově. Co ty?" dala se s ním do řeči Romana. Jak jinak. Využila mé minisukně a jejího černého trička s výstřihem až do žaludku a lehce si ho omotala kolem prstu.
"Pochopil som, že ty budeš Izabela." Podíval se mým směrem a Romanu ignoroval. Zdálo se, že už ho měla? No tohle.. Vždyť doteď se víc díval do jejího výstřihu,, než do očí, když spolu mluvili. A najednou já?
"Jak jsi to poznal?"
"Igor mi o vás rozprával. Citujem; Malé,bláznive sesternice, ale Izi je taká iná, ak ostatné.Drží sa bokom a nechá Romanke baviť sa, a až potom zaútočí.
Tak, ak ty to máš rád.'" Začervenal se a smál se.V
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 barushka22 barushka22 | Web | 20. října 2010 v 21:05 | Reagovat

krááásny příběh těšing nas přííšti díl =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama