Hlasuj v soutěži Nej úsměv členů TP ☺..

Povídky..

25. ledna 2011 v 14:30 | Nia*Nici [Nicooletka] :-* |  * About Nothing *
Takže.. Jsem se rozhodla, že budu psát další příběh.. Bude o TP, nečekaně ;D.. Jen to bude jako seriál.. Bude mít stanovené dny, jak je třeba Ulice, každý podvečer v 18:30 na Nově, tak i můj další příběh bude mít stanovené dny.. Hodiny asi ne, to nevím, jak bych zvládala.. A pokud by to tak bylo, tak jedině nějak pozdě, určitě.. 

Vzheledm k tomu, že mám už jeden rozepsaný (o *Rosemaid), asi od září roku 2010 =D, tak sem budu dávat asi oba.. Proto právě budou dny kdy bude jeden příběh, dny kdy bude druhý příběh.. Napadlo mě psát 7 příběhů současně, jako na každý den jeden, ale za prvé už by se mi to asi trochu pletlo =D, za druhé když já ti semo tamo nejsem, tak.. To by asi nebylo moc dobré.. Pak bych zapomínala který den je jaký příběh =D, a samozřejmě mám taky jiné povinnosti než jen psát psát a zase psát.. =D =(.. Takže, to doufám chápete.. =D.. 

A ještě jedna věc, přece jen to někoho bude bavit náhodně, někdo podle programu, tak tedy, rozhodněte VY! Anketa Povídky..

Hned vám taky napíšu o čem povídky budou;

První povídka je o dívce, která náhodou uteče od svého otce, který je vyložený cholerik, držel svou dceru v plesnivým, tmavým, špinavým a chladným sklepě.. Dívka má taky bratra, který ji najde se svým známým. Dívka vypadá jako kostra. Lehounká jak pírko, kůže na ní doslova visí, vyprahlá žízní a hladová tak, že jedla to, co jí otec podstrčil ji její bratr přinese do jeho domu. Tam se postupně vstřebává a potkává přátele. Jak to nakonec dopadne se, se nechte překvapit.. (Tenhle příběh bude o *Rosemaid = Miro Šmajda, Roman Birkuš, Jaro Žigo, Tamás Belicza, Miro Bitomsky.)

Druhá povídka je o sestrách, jedna z nich pojede autobusem ze školy, ve kterém potkává hezkého kluka, postupem času se seznamují, párkrát místo téhle dívky přišla na schůzku její skvělá sestra, omluvila jí, protože musela dělat něco jiného.. Kluk ji seznámí se svými kamarády, představí ji v partě jako svou holku. Jak jde čas, tak kluk, o kterého jde, zjistí, že se sestrami není něco v pořádku. Proč se chovají naprosto stejně, jedna ví vše, ale úplně vše o té druhé, a nikdy je neviděl společně? Tak na tuhle odpověď si taky musíte počkat.. (Tenhle příběh bude o The Paranoid = Igor Belaj, Roman Birkuš, Patrik Sýkora, Pavol Buransky.) 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 barushka22 barushka22 | Web | 25. ledna 2011 v 14:47 | Reagovat

to bude božíí =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama