Hlasuj v soutěži Nej úsměv členů TP ☺..

Sen v realitě - 1. díl

25. ledna 2011 v 18:02 | Nia*Nici [Nicooletka] :-* |  * Sen v realitě *
Jsem oživlá mrtvola


"Ne! Prosím, ne! Už ne!" můj otec se mě pokouší zase mlátit, pomoc!!!
"Ale jo!"
"Ne, POM-" sakra! Ne! AU! TO BOLÍ!
Asi po půlhodině týrání, se otec vzpamatoval a zase mě zamkl. Myslela jsem, že tahle půlhodina už byla vážně mou poslední. Sedím v rohu, ve tmě, špinavého, černého sklepa. Moje oči si zvykly na tmu. Vidím v ní moje krvavé nohy. Kde není krev, tam modřina, kde není modřina, tam jizva, kde není jizva, tam krev.. a pořád dokola. Na mém těle není jediné nepoškozené místo.
"Lauro!" zvedla jsem oči. Co po mě zase ten kretén chce? "Chceš se najíst?" vyděšeně jsem na něj koukala. "Hm, asi nechceš." Radši ne. Nejedla jsem sice asi měsíc.- Když neberu to, co mi násilím rve do žaludku, třeba včera to byl prošlý jogurt, do kterýho omylem před mýma očima naplival a nasypal tam hlínu. Kdyby mě někdo viděl, myslel by si že jsem oživlá mrtvola. Jsem jen kostra. -Ale kdoví co by mi dal za jídlo. "Mám tady čerstvě přežvýkaný rohlíky. A nějak nechtíc mi spadly do záchodu, do kterýho jsem těsně předtím chcal. Takže asi budou trošku chutnat po moči. Nemáš hlad?" Přešla mě chuť. Doufám, že mi to nenarve do krku. "Hm, takže asi přinesu kleště a půjde to násilím."
"NE! Já NECHCI!"
"Milost paní se zase naučila mluvit? Dobře, takže co třeba zítra ráno kleštěma? A dnes už nic."
"Zítra!" Řvala jsem na něj skrz slzy.
"Dobře, slečinko, jak chceš." Otočil se a odešel. Konečně. Začla jsem brečet z plna hrdla. Zajímalo by mě, jestli je právě den, nebo noc. Já jdu každopádně spát na tvrdou zem. Hele a mám společnost. Krysy mě přišly navštívit. Svalila jsem se na zem a zavřela oči. Bolelo mě úplně všechno.
"VSTÁVEJ!" vzal mě do jedné ruky a hodil přes půl místnosti.
"Áááááááááúúúúúúúúúúú! Ty Kreténe! Já už toho mám dost! Po čtvrté zlomená ruka! KURVA co po mě chceš? CO CHCEŠ, UDĚLÁM, JEN UŽ MĚ NECH NA POKOJI! NIKOMU TO NEŘEKNU! JEN MĚ NECH JÍT!" hystericky jsem řvala na celou místnost a zároveň se svíjela bolestí na podlahu.
"Ty děvko, nebuď na mě taková sprostá! Na svého otce! Uděláš cokoliv? Abych tě pustil?"
"Skoro, všechno!" řekla jsem rychle.
Už nejmíň rok jsem tu zavřená, pomalu ani nevím jak vypadám, radši to ani vědět nechci, kdyby mi dali do ruky tužku, ani bych se nepodepsala! Jak vypadá sluneční světlo už taky nevím. Nevím ani kolik mi je vlastně let, protože nevím jak dlouho jsem tu zavřená. Typuju že mi je tak sedmnáct, ale to jen odhaduju. Když mě sem zavřeli, chyběly mi dva týdny do šestnácti.
"Dobře. Jak chceš. Dával jsem ti jíst. Ale očividně ani jíst nechceš. Ode dneška žádné jídlo. Jo a.. Máš žízeň? Tady máš." Hodil po mě flaškou s nějakou tekutinou. Trefil se přesně do zlomeného místa na ruce.
"KURVAAAAAA!!! Táhni do hajzlu!" přišel ke mně. Už nemám ani sílu krčit se.
"Jediná Kurva, jsi tady ty." A dal mi facku. To nebyla žádná bolest oproti té ruce. Odešel.
Co je to za tekutinu? Snažím se odhadnout barvu. Jednou rukou otevřu vršek a přičichnu. Nijak to nesmrdí, ale přece jen nevím, jestli to mám pít. Zvažuju, jestli se toho napiju. Nakonec překlopím flašku nad pusou. Voda! Po čtyřech dnech jsem se zase napila! VODA!.. Co se mi to vlastně zdálo za sen, když jsem spala? Už vím. Že jsem utekla. Že jsem si vydlabala do stěny díru, kterou jsem ani nemusela nijak zastřívat, protože je tady tma. Že jsem utekla. Ale byla asi noc, protože všude byla tma. Že jsem utíkala někam po cestě a našla mě nějaká holka, měla černé vlasy. Ale pak mě vzbudil… Ten Hajzl! Jsem blbá, že jsem si tu nenechala donýst jídlo. Možná.. Kdybych řekla že to sním a prostě to nechala těm krysám, co tu chodí.. Moment! Ty krysy tu musí chodit nějakou cestou. Ony musí mít nějakou cestu kudy se dostanou ven a zase dovnitř. Hm.. Asi ji začnu hledat. Vydala jsem se po čtyřech kolem místnosti, až jsem tu díru našla. A že byla pěkně velká. Když jsem do ní dala ruku, bylo tam prázdno.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama