Hlasuj v soutěži Nej úsměv členů TP ☺..

»Výlet zvaný Slovakia« 10!

1. ledna 2011 v 22:08 | Nia*Nici [Nicooletka] :-* |  * Výlet zvaný Slovakia *
»Výlet zvaný Slovakia!«
díl 10.
-s názvem Tohle bude pěkný pár.


"Romano, Romano, Romi, Romuško, vstávej!!" začla po mě řvát moje sestra. Nejdřív jsem nechápala, proč mi říká jejím jménem, pak mi to docvaklo.
"Co je.."
"Roman je tak úžasnej! Ani nevíš, o co přicházíš!" otevřela jsem oči.
"Zbáznila ses? Bolí mě hlava!" řvala jsem po ní. "Proč mi říkáš Romi když jsme samy, navíc, že nevím o co přicházím?" dodala jsem už potichu.
"Roman s Igorem jsou vedle… Vypráví si historky holek se kterýma spali.. Tam fakt být nemusím. A když řeknu tohle, tak to dodává šťávu."
"Takhle se ale já nechovám! Nezapomínej.. No.. To to zase dopadlo.. Podívej se na mě. Zase jsem skončila tady, v týhle posteli, nahá. A zase si nic nepamatuju." Směju se.
"No mám z tebe vážně dost." Směje se mi sestra.
"Mimochodem, co jsi mi právě řekla? Kdyby náhodou Roman vyzví… Tys s ním spala?"
"Co se ti tu asi dvě hodiny snažím říct?" nečekala jsem, že to pujde tak rychle. Až na to, že si myslí, že spal se mnou.. "a nejlepší bylo.. Ž e neřekl Izi, nebo Izabelo, jak jsem čekala, on řekl, Romuško! Chápeš? On uprostřed.. Aktu.. Řekl Romuško! Nevěděla jsem, co dělat! Dělám, jakože jsem to nepostřehla.."
"No, tak vidíš! Teď mu bude vážně u prdele, když mě, uvidí s Igorem."
"Jsem šťastná!"
"To vidím." Usmála jsem se. Rozhlídla jsem se po pokoji. Tady se muselo dít věcí.. Kde mám svršky? Tričko támhle, sukně támhle, kal.. Jo ty mám pod nohama.. Kde mám podprsenku? Sestra pochopila co hledám. Smála se mi.
"Já taky hledala svoje věci. Víš kde jsem měla tanga?"
"No, to radši ani nechci vědět." Říkala jsem v záchvatu smíchu.
"Řeknu ti, dál je fakt odhodit nemohl, až za počítačem!" Dostala jsem další záchvat smíchu. Práskla jsem sebou zpátky do postele. Už ji vidím! Lustr to jistí! Můj třetí záchvat přivolal Igora.
"Čo sa tu deje?" směje se, aniž by věděl, čemu se smějem.
"I… Romana hledá svoje prádlo.." řekla Romana.
"Já.. Já.. Už.. Vím… Vidím ji!" směju se, až nemůžu dýchat. Ukážu směrem k lustru. V tom přišel i Roman. Všichni musí vidět mou podprsenku jak visí na lustru. No fajn. Igor byl tak ochotný, sundal mi ji a hodil ji po mě. Jediná dobrá duše. Když jsem naznačila těm dvěma ať se zase sklidí, tak šli do kuchyně. Romča mi hodila zbytek oblečení, já se oblíkla a šly jsme za klukama. Ti už měli snídani. 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama