Hlasuj v soutěži Nej úsměv členů TP ☺..

»Výlet zvaný Slovakia« 12!

1. ledna 2011 v 22:13 | Nia*Nici [Nicooletka] :-* |  * Výlet zvaný Slovakia *
»Výlet zvaný Slovakia!«
díl 12.
-s názvem Došly kondomy.


"Ľúbim ťa." Řekl mi Igor.
"Já tebe taky." Odpověděla jsem mu bez váhání. Leželi jsme u něj v posteli. Měla jsem hlavu na jeho hrudníku. Pohrával si s mými vlasy. Zvedla jsem hlavu a podívala se na něj.
"Myslíš, že už je načase sehrát konec divadýlka?"
"Neviem. Roman mi povedal, že ak spal s tvojou sestrou, s Izabelou, že nechtiac vykríkol Romuško. Nevie, či to tvoja sestra počula. Dúfa, že nie. Ale vraj ľúbi Romanu. Zistil to keď to vykríkol. Ospravedlňoval sa mi. Povedal som mu, že keď mi ťa nepreberie, všetko bude dobré." Pozorně jsem ho poslouchala. Tak tohle nemá chybu. Myslím, že je načase říct to Romaně. A sehrát konec.
"Měla bych to Romči říct a zeptat se jí na názor.." rozhlídla jsem se po pokoji. Moje svršky byly zase všude.
"Teraz sa mi nechce vyliezť z tejto postele."
"Vylezeš a posbíráš mi moje oblečení! Proč to vyždycky odhazuješ tak daleko? Podívej kde jsou tvoje věci. Kolem postele. Příště ti je taky budu házet daleko!" smál se.
"Nie, polepším sa, hej? Nabudúce to bude poskladané vedľa postele." Ušklíbl se.
"Ha, ha, ha! Beru za slovo!" vyplázla jsem jazyk. Pochopil to jako u snídaně. Začal mě vášnivě líbat. Myslím, že dneska z téhle postele nevylezem... Když jsme se líbali asi čtvrt hodiny, překulil se nade mě. Líbal mě nejdřív na krku, pak sjel níž.. Ještě níž... Těsně pod pupíkem se zastavil.
"Došly kondomy.." to mi říká fakt brzo.. Co teď? Řekla bych, že už je pozdě, aby jsme teď přestali. Chtěla jsem se ujistit. Zvedla jsem ruku a mlčky si ho přitáhla k sobě. Začla jsem ho líbat a druhou rukou ho hladila bo hrudi a břichu. Opatrně jsem sjela dolů. Bylo pozdě. Je tvrdý jak kámen. Líbala jsem ho nepřetržitě dál. Teď jsem si byla jistá, že ho chci. Věděla jsem, že to neudělá, pokud nebudu chtít. Nechtěla jsem mluvit.
"Prepáč, Lienka.. Nechcem aby si bola naštvaná.." šeptal a chtěl se odtáhnout.
"Nebudu naštvaná.. Chci tě.. Udělej to.." musela jsem promluvit.. Podíval se na mě, hledal v mých očích něco, co mu říkalo, ať to nedělá. Nic takového tam ale nenašel.. Udělal to stejné co předtím líbal mě na krku, pak níž.. Na břichu.. Hladil mě.. Když jsem cítila, že je čas, vzala jsem to do rukou já. Přinutila jsem ho aby se otočil a lehl si on. Líbala jsem ho na krku a přitom mu ho hladila. Věděla jsem, že mu udělám ještě větší radost tím, že mu ho budu líbat. Udělala jsem to. Byli mi to příjemné. Čekala jsem na jeho reakci. Ale to, co
řekl, jsem nečekala.
"Vyfajčíš mi ho?" podívala jsem se na něj. V očích mu bylo vidět, že to chce.
Zvažovala jsem nad odpovědí. Bylo mi přece příjemné mu ho líbat. Ano. Usmála jsem se na něj a kývla. Ještě jednou jsem ho dookola přejela jazykem. Soustředila jsem se jen na něj. Strčila jsem si ho do pusy, věděla jsem, že bude hluboko, ale až tak jsem nečekala. Až jsem se divila, že mi nezabylo špatně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama