Hlasuj v soutěži Nej úsměv členů TP ☺..

»Výlet zvaný Slovakia« 22!

3. ledna 2011 v 22:02 | Nia*Nici [Nicooletka] :-* |  * Výlet zvaný Slovakia *
»Výlet zvaný Slovakia!«
díl 22.
-s názvem Asi jsme se minuli.


"Můžeš mi vysvětlit, co to bylo? Zrovna před těma holkama se bavit o sexu.."
"Tak sa pozri!" ani jsem se nemusela podívat, a došlo mi to.. Přesvědčila jsem se tak, že jsem mu sklouzla rukou až do trenek.
"No... a co s tím jako chceš teď dělat?" smála jsem se. Sice jsme byli sami.. Za podiem.. Ale to by asi nebyl dobrý nápad, tady, teď..
"Čo s tím chcem robiť? Chcem ťa vidieť nahú ak podo mnou ležíš a vzdycháš a hovoríš moje meno.." trochu se zasnil.. Bouchla jsem ho do zad.
"Vrať se do reality, Lásko. Tady a teď to není možné.."
"A prečo nie?" podíval se mi hluboko do očí. Sakra! Tímhle mě vždycky dostane. Izabelo, ovládej se!
"A prečo áno?!" řekla jsem takovým, špatným tónem..
"Pretože ťa chcem, a aj ty ma.."
"Si si tím nějak jistý ne?"
"Som si tím istý na sto percent.." sakra! Izabelo je to tady.. Jsi nadržená nymfomanka, nechceš nic jiného, než jen sex, sex a zase sex! A je ti jedno, že jsi na veřejnosti a že tam může kdykoliv někdo přijít..
"Ty mě vždycky dostaneš.." řekla jsem a neváhala ani chvilku. Měsíc krásně svítil, na nebi miliony hvězd, teplý letní večer, my se vášnivě líbáme a jeden z druhého strháváme oblečení. Po očku sleduju, že ho shazuje pod nás. Až když ležíme oba nazí na našich svrškách, zastaví mě.
"Čakaj, Miláčik.." stáhne ruku někam do kapsy od svých kalhot, které leží přímo pode mnou a vytáhne kondom. Dá mi ho do ruky. Tak tohle už umím dobře. Když jsem mu ho nasazovala, začal mě chtivě líbat. Musela jsem to zvládnout poslepu. Zvládla jsem to. Převrátil nás naopak, jak to máme rádi, ležela jsem pod ním. Opatrně a ohleduplně ho do mě strčil a začal se ve mně pohybovat.. Po chvilce se na mě podíval rozšířenýma očima.
"Láska.. Už budeš...?" zeptal se mě s obavami..
"Ještě chvilku.. Ještě vydrž.." chvilku co chvilku se začal pohybovat rychleji, věděla jsem, že on radši pomaleji, ale tušila jsem, že už by jinak brzo byl a chtěl to oddálit. Chtěl ať se uděláme společně.. Konečně jsem cítila jak se dotkl pomyslného bodu 'G' a zasténala jsem rozkoší. On v tu stejnou chvíli. Pořád ho měl ve mně a líbal mě. Po chvilce ho opatrně vytáhl, aby nepoškodil kondom, hned když byl zem ě venku, tak ten kondom sundal a hodil nějkam pryč. Ještě chvilku jsme tam pak leželi.
"Mali by sme ísť.."
"Jo, to by jsme měli.." políbila jsem ho na rty a zvedla se. "Postav se.."
"To hovoríš ma alebo jemu..?"
"Tobě.. Znova už na to není čas, řekla bych, že nás všichni hledají."
"To bude pravda.." zvedl se. Oblíkli jsme se a šli k autu.
"Kde ste, Roman s Romanou vás išli asi pred polhodinou hľadať a už sa neukázali.." stěžoval si Paťko
"Asi sme sa niekde minuli..." řekl Igor a podíval se na mě. Došlo mi na co myslel.
"Viac verím tomu, že vás nešli nikde hľadať, ale že si išli zašukať!" myslela jsem, že prasknu smíchy, který jsem držela skrz zuby. Kdybych musela promluvit, tak se tu okamžitě složím v záchvatu.
"Tiež si to myslím.." řekl Igor a taky vypadal na časovanou smíchovou bombu. Rozhodli jsme se, že je půjdem hledat, ale ne tak, jako oni nás.. Doopravdy hledat..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 barushka22 barushka22 | Web | 3. ledna 2011 v 23:13 | Reagovat

SUPER=DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama