Hlasuj v soutěži Nej úsměv členů TP ☺..

»Výlet zvaný Slovakia« 26!

4. ledna 2011 v 21:22 | Nia*Nici [Nicooletka] :-* |  * Výlet zvaný Slovakia *
»Výlet zvaný Slovakia!«
díl 26.
-s názvem Kino.


"Proč nás pokaždé hledají, když hledáme my je? Pak nevíme kdo kde je.." stěžovala jsem si na své dvojče, které pravděpodobně teď
souloží s Romanem.. "Ale napadá mě jedno místo.. Kde jsou všichni?"
"Prechádzajú sa po Brne.. Za hodinu sa máme zísť pred autom.."
"My jsme před deseti minutama ještě leželi v autě. Co když po deseti minutách tam leží Roman s Romanou?"
"Pochybujem.."
"V Žilině za podiem byli těsně po nás.."
"Ako to vieš?"
"Romana mi to říkala.."
"Idem sa pozrieť.." chytli jsme se za ruce a loudali se k autu. Cestou přes park jsme si tak tisíckrát dali pusu, tisíckrát jsme se objali a tisíckrát jsme se vykousli. Už jsme byli skoro u auta, když jsme viděli z dálky jak se o dveře opírá Roman s Romanou a jak se líbají. Za pár vteřin se dveře otevřely a ti dva se ztratili vevnitř.
"Začíná nám kino.."
"Začína nám kino, stihneme úvodné titulky?"
"Myslím, že jo, když si pohnem.. Jen škoda že nemáme popcorn. Co hrajou?"
"Komédia v aute.."
"To jsem ještě neviděla.. Tak jdem?"
"Áno.." smáli jsme se, ale potichu aby jsme ty dva v autě nevyrušili.. Igor se zadíval do předního okna. Pokynul rukou ať se jdu taky podívat.
"Právě to začíná, stíháme.." Romana právě sundala Romanovi tričko, ďábelsky se líbají. Roman přejíždí jazykem Romaniny prsa. Romana si to nechala líbit, navíc si tu jeho hlavu pořádně k sobě přitiskla. Oba už byli do půl těla. Vzájemně si stáhli kalhoty. U Romana už bylo vidět, že teď asi nepřestane. I když jsme se dívali s Igorem přes kouřové sklo, pořád jsme viděli dobře. Stačilo jen se soustředit na to, co je za tím oknem. Roman jí stáhl tanga a osahával ji všude, dokud neměl krátké ruce. Romana se taky nenechala dlouho pobízet, rychlostí blesku vyslíkla ho a trenky hodila někam dozadu. Pak mu ho omakávala, ale nejen 'jeho'.. Omakávala mu i varlata.. Pak ho nechala ať si lehne. Teď jeho vztyčený pták vynikal mnokem více. Opřel se loktama o sedačku, jednu nohu si položil dolů, druhou si opřel o opěradlo na sedačce, a vybídl Romanu, ať si na něj sedne.. ta ho neposlechla, protože mu ho znova začla omakávat. Nejdřív si na něj lehla břichme dolů, natáhla se co nejvíc, aby jí Roman líbal prsa, zatímco ho do ní vsunul. Začli se hýbat a zrychlovali, zrychlovali, nabírali stále větší tempo, že to až skoro nebylo možné. Myslím, že Roman se právě udělal, a snažil se pokračovat. Romana ho povzbuzovala, nechala ho ať ji osahává a líbá ji, až se mu to znova povedlo. Bylo to vidět teď na Romaně.. Zase přidávali tempo, to je šílené. A teď dosáhla vrcholu Romana.. Vytáhla ho ze sebe, klekla si nad Romana, chtivě a divoce si pohrávala s jeho jazykem. Za pár minut se otočila, šli na polohu 'na koníčka'.. Romana si pohodlně sedla a už jeli. Tentokrát nabrali fakt šílené tempo. To už ani není možné.. tuhle polohu mají asi hodně rádi, spokojeně se udělali společně, padli si do náručí, pak se ještě divoce líbali a pomalu se začli oblíkat. My s Igorem pobaveni živým filmem jsme se radši ztratili.. Za pár minut jsme tam přišli, Roman s Romanou před autem, jakoby se nechumelilo, nezávazně kecali..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama