Hlasuj v soutěži Nej úsměv členů TP ☺..

»Výlet zvaný Slovakia« 35!

24. ledna 2011 v 21:06 | Nia*Nici [Nicooletka] :-* |  * Výlet zvaný Slovakia *
»Výlet zvaný Slovakia!«
díl 35.
-s názvem Plány.


Se sestrou jsme doma šíleně samy. Proto mi taky nedělá problém hrát smutek. Nejhorší na tom je, že po pěti měsících jsem začla pořádně přibírat.
Blíží se Vánoce a já mám v plánu Romančatům a taky ostatním oficiálně sděli, že těhotná jsem, protože teď už to dlouho zatajovat nebudu. Domluvily jsme se s Romanou, taky s tátou, na tom, že na Vánoce se přestěhujem na Slovensko.
"Tak už toho mám po krk. Kdy mi hodláš říct, žes na té interrupci nebyla?!"
"Cože? Ale já tam byla..!" sakra..!!! jak to ví?!
"Vidím to na tobě.. Vidím jak jíš, jak přibíráš, jak se chováš jinak, jak ti porostly kozy.."
"Nevím o čem mluvíš.." přece jen se potřebuju přesvědčit, že to neřekla jen tak a já bych se prozradila..
"Taky jsem viděla tvůj šuplík plnej tamponů. Pokaždý když tam jdu rovnat ponožky a kalhotky, jsou na úplně stejným místě, a je jich tam pokaždé stejně. Za pět měsíců nemít krámy je trochu divný ne?"
"Aha, to je tím, že jsem na ně úplně zapoměla, že je tam mám, dík žes mi je připoměla, mám je teď v jiný skřínce. Chceš se podívat?"shodou okolností opravdu mám ještě jinde.. Teď se o to budu muset fakt starat.. A nebo jsem to měla radši říct?.. Zakývala hlavou.
"Škoda, kdybys byla těhotná celkem by ses prozradila, ale asi fakt jen přibíráš." Uf!! Tak to jsem měla z pekla štěstí!! Takový podraz na sestřičku, to se dělá jo?!.. Musím se v duchu smát.
"Ne, ale teď vážně, jsem v pátym.."
"Ha, ha, ha.. směšné.." tohle přesně jsem čekala.. obě se smějem. "Hele sestro víš ty co? Byla by sranda, kdybych si udělala řicho, jako že jsem těhotná já." Směje se.
"No, to by byl spíš aprílový, nebo Silvestrovký vtípek.. Ale špatný nápad to není.." směju se taky. "Mě dělá starost jedna věc," zvážním, "cokdyž kluci mají v plánu přijet taky, a minem se někde na dálnici?"
"Nad tím už jsem taky uvažovala.. Proto jedem už dvacátého druhého."
"A cokdyž si myslí přesně to, co my, a pojedou taky tak?.. Nebo ještě dřív?.. Na tohle zase napadlo něco mě, jako že nám táta poslal letenky, a poletíme do Ameriky. Nenapadne je jet sem, pokud budeme mít letenky, nač by tu jezdili, když budem v Americe?"
"To je docela fajn nápad. Už jsi to klukům psala?"
"Ne, nepsala.. Jdu na to." Mrknu na ni a sednu k počítači. Nejdřív zkontroluju maily, taťka psal..
"Taťka se má fajn, prý je tam horko, ještě aby ne, na Floridě.. Pche.."
"Už je aspoň opálený?"
"To je hnus, ptát se ho v zimě na to, jestli je opálený.. Zeptám se ho jak plánuje Vánoce.." a už datlím do klávesnice. Mezitím zapnu ICQ.. Igy online.. Už si píšem.. Omlouvám se a směju se nahlas, že na Vánoce nepřijedem.
"Sestřičko, obě jsme strašně smutnéé že nemůžeme na Slovensko na Vánoce! Škoda že nám je táta zaplatil ty letenky, jenže je nám líto je nechat propadnout!" směju se.
"Jistě, napiš taky, že celý den nic nedělám, jen kutím jak to vyřešit.."
"Ty vole! Oni chcou letět taky!.. Hele táta píše.. Asi má chvilku.. Oni tam vlastně mají večer, že?"
"Oni chtěj letět? Řekni, že je letadlo plný.. Myslím, že v Americe je zrovna teď noc. Co plánuje na ty Vánoce?"
"Igor je z toho celý smutný že na Vánoce nebudem spolu, že má absťák po… Ehm, nic.. To bylo jen pro mě.. Táta plánuje s chlapama nákupy! No to mě podrž!" výbuch smíchu. Au.. Ty malé začínaj pěkně řádit. Pořád mě kopou!.. Ale stejně je mi záhadou, že jsem v pátym měsíci a mám tak malý břicho..
"Neee! Fakt?! No tohle..!!" přiběhla za mnou Romča. Píšem si s tátou asi tři hodiny. Pak napsal že je unavený a jde spát. Mají tam prý dvě hodiny ráno. No jo, chudák. Popřály jsme půvabnou noc a taky se odhlásily.. 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama