Hlasuj v soutěži Nej úsměv členů TP ☺..

»Výlet zvaný Slovakia« 36!

24. ledna 2011 v 22:10 | Nia*Nici [Nicooletka] :-* |  * Výlet zvaný Slovakia *
»Výlet zvaný Slovakia!«
díl 36.
-s názvem Trapas jak celý F - M.


"Sestro, vyjíždíme, prosimtě.."
"Jo, už běžím!"
"Jako když jsme tam jely o prázdninách.." prohodím. Hodně věcí mezi náma se změnilo, samozřejmě k lepšímu, ale v něčem jsme pořád stejné. Kufry už naložené máme. Táta samozřejmě všechno ví, že se tam stěhujeme.
"Klíče, v koupelně nic nezůstalo, v kuchyni taky ne, lednička je vyplá a nic v ní není, pojistky vyhozené, můžem jet." Položí klíče na palubní desku. Ještě že jedem autem. Tátovym Nissanem Almerou. Sám nám řekl ať si ho vezmem.. Černá metalíza, na tohle auto je jen radost pohledět.. Nojo, táta si to může dovolit.
"Tak jedem," prohlásím a ještě se otočím na dům.. "měj se, domove.." vzdychnu a nastartuju. Morot není skoro slyšet.. Někde u Frýdku Místku mě ti dva malí začnou tak šíleně kopat, skoro nechápu jak je to možné, s mým skoro plochým bříškem, v pátém měsíci. Pokud to budou kluci, vím, že určitě budou hrát fotbal. Zastavím na poliklinice.
"Jdeš taky na záchod?" táži se sestry.
"Ne, já počkám v autě.. Jen běž.." zvednu se neohrabaně z auta. Na poliklinice v takovým tom bufetu začnou úplně pištět nějaké holky. Pane bože.. dívají se na mě.. Trčí mi zpod ryflí hajzl papír nebo co?!
"Já tě znám! Ty jsi jedna z dvojčat! Kde se tu bereš?! Ty jsi od Igyho nebo Romče?!"
"Ježiši kriste.. Asi jste si mě spletly.. cože?"
"Trapas.. Niky pojď.. Ty jsi blbá! Co by tu dělala?!.."
"Aaaaaa! Trapas!! Bájo! Ale ty dvojčata byly hubenější než je tahle.. Tahle vypadá jak těhule.."
"Moment.. Cože? Vypadám jak těhule?"
"Promiň,.. Ale.. Jo vypadáš.."
"Sakra!.. Díky.. Ikdyž to asi neochopíte.."
"Já jsem Nika, o co jde?"
"Ale.. O nic.. Vy fandíte Paranoidům? To je fajn.. Jsou dobří.."
"Hele Víťa ti jde, Niky, pojď už prosímtě.."
"Moment!.. On dojde.."
"Sestro, prosímtě, kde jsi? Pokud hned nepojedem, tak budem platit majlant.." sakra!.. Ty dvě to bestak prozradí.. Že vypadám jak těhule.. A jsem z dvojčat.. Chudák Igor, teď jsem mu pěkně zavařila!
"No moment.. Takže jste z dvojčat?"
"My už musíme jít.. Sestro s kým se tu probůh vybavuješ? Není čas musíme jet za klukama.."
"Já to věděla! Aaaaaa! Sice trapas, ale to je jedno! Který je ten šťastlivec a…"
"Ahoj." Skočila jsem jí do řeči v půlce věty, protože tuším co chtěla říct. Popadla jsem Romču za ruku a utíkaly jsme. No probůh. Ve dveřích ještě vrazím do nějakého šamponka, fuj.. Blonďáček s růžovým melírem.. Ale po tváři je docela pěkný.. Izabelo ovládej se.. Máš Igora a čekáš s ním dítě ježiš! Bože co to meleš? Jen jsi řekla že je hezký.. Stojím jak opařená naproti němu, trapas jak celý Frýdek Místek, vykoktám ze sebe jen 'sorry' a červená jak rajče se chci stáhnout.
"Budu tě otravovat tak dlouho, dokud mi nedáš číslo, bude pro mou holku, stojí támhle." Sakra ten je odvážný! Podle hlasu ale vypadá na patnáct. No co, nemám čas tak mu nadiktuji svoje číslo. Při nejhorším si ho změním.. Už chci odejít, s očima zabořenýma do země, když mi zastoupí cestu sestra, která se vybavuje s nějakým černovlasým klukem.
"Půjdeme?"
"Jo, tak ahoj Romane, ráda jsem tě poznala, hihi.."
"Měj se." Směje se.
"CO TO BYLO?!" zeptáme se obě a vybuchneme smíchy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama