Hlasuj v soutěži Nej úsměv členů TP ☺..

»Výlet zvaný Slovakia« 9!

1. ledna 2011 v 21:56 | Nia*Nici [Nicooletka] :-* |  * Výlet zvaný Slovakia *
»Výlet zvaný Slovakia!«
díl 9.
-s názvem Krista se tu ukázala.


"Izabela, môžem sa ťa spýtať?"
Roman mluví s Romanou, zatímco já se plazím po Igorovi.
"Ptej se."
"Čo že si zmenila názor na Igora?"
"Já jsem nic nezměnila, Romane."
"Izabela! Hádej čo!" hlava mi vystřelila směrem kudy se ozvala Krista. Uf, ještě že si toho Roman nevšiml. Romana se samozřejmě podívala taky.
"Čus, Romana.. Izabela, vieš čo?" Krista se dívá na mě? No to snad ne!
"Nevím, co?" zeptala se nezávisle Romana. Tak, jak to dělám já. Krista se překvapeně podívala na Romanu.
"Nechápem vás. Keď som tu bola naposled, tak sa po Romanovi plazila Romana, prepáč, Romi. Ale čo ma zaskočilo viac, je Izabela. Čo to robíš? Nechcela si náhodou svojho bratranca?"
"Krista, ideš v pravú chvíľu, pýtal som sa jej na to rovnaké. Ale čo si jej chcela povedať?"
"Vlastne nič. Nie je to pre iné uši. Izabela, prečo sa neplazíš po Igorovi ty, ale Romana?"
"Jednoducho to vysvetlím ja. Izabela mi povedala že incest nie je pre ňu, že radšej bude s Romanom. A že sa rada pomstí svojej sestre. Romana mi teraz plače na krku, ale ma to nevadí, pretože ja si s Romanou užívam aj tak. Čo hovoríš, miláčik?" Igor to sice trochu přehnal, ale budiž. Týden si tu hrajeme že já jsem Romana, a Romana zase já. A od té doby tu Krista a ostatní nebyly. Samozřejmě, u Kristy. Slovensko je Kristiin domov. Tak proč by si taky nezapařila doma, že? A ostatním tady ten románek lezl krkem, tak radši šli. Až na Lindu a Sáru, Linda se nám tak trochu zapletla s Patrikem. Má podezření že je těhotná, ale vůbec jí to nevadí. Sára si dává oproti ní pozor, ale taky už si tady nejspíš užila. Pro změnu s Pavolem. Momentálně 'doma' není ani jedna z nich.. Trochu jsem se zamyslela. Až pak jsem si uvědomila, že na mě koukají tři páry zvědavých očí. Ten čtvrtý mi šeptá do ucha že mám aspoň kývnout. Hned když jsem si vědomila, že mám odpovědět, tak jsem začla kývat, div jsem si hlavu neurvala.
"Romana už sa vidí v posteli s Igorom.. Vsadím sa, že sa stratíte, hneď čo sa stratím ja. A ani nechcem vedieť kde. Až sa mi zdvihol žalúdok z tej predstavy.." cítila jsem, jak Igor zabořil tvář do mých vlasů a jak se směje. Hold, on prostě není herec.
"Izabela? Je to pravda?" Roman se podíval na Romanu. Pochopitelně myslel ten Igorův důvod, proč se po něm plazí Romana a ne Izabela, jak by to mohl vidět asi před týdnem.
"Víš, Romane, chtěla jsem se... No, nechceš si to jít vyříkat vedle?"
"Ha! Takže sa stratí najprv Izabela s Romanom, a až potom Romana s Igorom. Máte to tu vymyslené."
"To vieš, Krista. Však sa posaď, my sa nestratíme, naozaj. Pohovoríme, čo hovoríš?"
"Dobre. Len, až budem robiť mrkvu, tak mi to povedzte, hej?"
"Si myslíš, že by sme sa vyzliekli pred tvojimi očami?"
"Hej. A hneď by ste išli na to."
"Ha, ha, ha!" přidala jsem se k nim i já. "Promiň, Kris, ale já nejsem takové prase, za jaké mě máš. Sex na veřejnosti fakt zkoušet nehodlám."
"Hej, ale incest ti robí dobre." Nemělo smysl hádat se s ní. Nakonec jsme řekli, co jsme řekli, otevřeli si pár piv, nějaké to jablíčko, vypili jsme, kolik jsme vypili, a ráno jsem se probudila v Igorově posteli. Kde jinde...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama