Hlasuj v soutěži Nej úsměv členů TP ☺..

Sestry až za hrob 10. díl

30. března 2011 v 13:44 | Nia*Nici [Nicooletka] :-* |  * Sestry až za hrob *
Hodina..

Dvě hodiny..
Tři hodiny..
Čtři hodiny..
Moje sestra tady je, ale není živá.
Moje sestra tady je, a je živá.
Sedím pořád stejně, dýchám pořád stejně - pravidelně, od té doby co Paťa s Míšou odešli, tak se tu nic nezměnilo. Až na hodiny, které se posunuly o čtyři dopředu.. A já sedím a koukám. Nevím co si o tom myslet.. Jsem na prášky. Asi si pro nějaký zajdu.. Ne. Jás e nepostavím. Nejsem schopná se pohnout. Já se nepohnu z místa.. I tady už párkrát někdo zvonil, ale já to prostě ignorovala. Vůbec mě to nějak nezaujalo, že se někdo tak snažil se sem dostat.
Moje sestra tady je, ale není živá.
Moje sestra tady je, a je živá.
A pořád dokola. Čemu mám věřit? Když ona mi přece psala dopis. Ale v něm bylo, abych věřila Paťovi a Míši. Tak kdo ho pak psal? Jestli je sestra mrtvá, tak KDO ho psal? Já? Ale kdy? To není možné..Já ho nepsala. To je blbost, abych ho psala já. Paťa? Kdy? Proč by to dělal? On věří Míše, ale proč? Proč věří někomu koho vůbec nezná?... Míša? Měla kdy?... Moment... Měla.. Ale to nebylo písmo Míši, to bych poznala... To bych poznala na sto deset procent. Zbýají teda dvě možnosti.
Já.
Sestra.
Já jsem to mohla napsat kdykoliv předtim, mě to přece bylo jasné, že Míša jde za Paťou. Ale já bych si to přece pamatovala.
Ona, sestra, ona by asi navíc takový dojemný dopis nenapsala. Proč by to dělala, když mi chtěla vzít Paťu? Sakra proč jsem byla tak blbá? Ať už ségra žije, nebo ne, ona to nepsala. Na to vezmu jed.. Takže z těch mých dvou možností.. Jsem to psala já.. Jenže to je prostě kravina, jáj sem to psát nemohla. Určitě jsem to nepsala. Vždyť bych si to pamatovala! Nebo... Co když... Sakra jak sem mohla být tak blbá...!!!! *Ona tady je, ale není živá.*...!!!! Ona mi to mohla podvědomě přikázat! Její.. Duch... Mi to mohl přikázat, když jsem.. Sakra vždyť jáj sme byla i teď svým duchem nepřítomná! Mohla jsem.... To nejde.. To je blbost, to jde jen v nějakých trapných filmech... Ale říct to Míši a Paťovi můžu.. Vlastně s Míčou mluvit nechci.. Zavolám jen Paťovi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama